تخلص و مقدمه برای شروع جدید - آموختن Multi Media Builder

آموختن Multi Media Builder

آموختن برنامه‎ی چند رسانه‎ای Multi Media Builder

تخلص و مقدمه برای شروع جدید

به حول قوه ی الهی ، تمامی منو ها و زیر منو ها ، عملکرهای آنها به طور کامل توضیح داده شده ، که میشود گفت حدود 50 درصد توضیحات برنامه کامل شده است . 35 درصد مابقی به کسب تجربه و حرفه شما از این برنامه برمیگرده و 15 درصد که می ماند ، 10 در صدش برای برنامه نویسی و آشنایی با این زبان بسیار ساده و 5 در صدش هم برای وقت گذاری و طراحی تلف میشه که برای کاربرای پیشفرفته 10 درصد طرحی میشه 5 درصد برنامه نویسی . اینا نظرات من هستند .

از این به بعد ، ما چند تا مثال ساده که بیان کننده چندین تابع برای شروع برنامه نویسی باشه ، واسه ی شما معرفی میکنیم .
تابع های برنامه نویسی شده ی این برنامه از پیش نوشته شده اند و تصور نکنید که این برنامه نویسی یک برنامه نویسی شی گرا مانند زبان بیسیک باشد ، بیشتر میتوان گفت این برنامه عملگراست ! (بعنی بیشتر به عمل کرد هر کنترل آن هم کنترل های محدود پرداخته است ) . این زبان بسیار ساده تر از این حرفاست . نمیتواند به گرد اسکریپت نویسی VB6 برسد !!!! ... ولی این برنامه نویسی مختص خود برنامه است و برای خود برنامه (MMB) مناسب است .
تابع های تعریف شده محدود هستند . برای هر کدام مثال ها و توضیحاتی به صورت انگلیسی و کامل در اختیار کاربران قرار داده شده است . اگر در یک تابع با مشکلی برخورد کردید ، میتوانید از Help برنامه کمک کامل و یا از پوشه ی Samples در دایرکتوری برنامه 10 ها یا بیشتر مثال های جالب را مشاهده کرده و از برنامه نویسی آن ها کمک بگیرید .
کسایی که حتی با برنامه ی VB آشنایی جزئی داشته باشند ، میتوانند Script این برنامه را مثل آب خوردن انجام بدن ... پس به خودتون سخت نگیرید .