برنامه‌ی Real-Drow برای ایجاد کردن فایل (3SB (Alpha Image - آموختن Multi Media Builder

آموختن Multi Media Builder

آموختن برنامه‎ی چند رسانه‎ای Multi Media Builder

برنامه‌ی Real-Drow برای ایجاد کردن فایل (3SB (Alpha Image

لگوی برنامه‎ی Real-Draw 

 

برنامه Multimedia Builder در بین اعضای جعبه ابزار ، عضوی دارد که فایلی با فرمت 3sb باز میکند .
حالا این فرمت چیست ؟ این فرمت ، فرمت عکس یا دکمه است که مستقیما توسط برنامه MMB پشتیبانی میشود تنها دلیل برتری این فرمت در این برنامه نسبت به سایر فرمت ها همانطوری که از اسمش پیداست ، قابلیت آلفا (Alpha) یعنی مویینگی قسمت هایی از عکس که رنگی نیست ، میباشد .
برای ساختن فایلی با چنین فرمت ، سازنده ی MMB ، یک برنامه ای مخصوص این کار به نام Real-Drow ساخته است .
Real-Drow یک برنامه گرافیکی است که از افکت های تصویری برای جلوه بخشیدن به تصویر و ویرایش و ایجاد عکس و تصویر کارایی دارد و میتواند چندین فرمت را Export کند که از جمله ی آنها فرمت PSP (فرمت Photoshop) است .
شما میتوانید تمامی فرمت های تصویری برنامه ی MMB را توسط برنامه Real-Drow طراحی و ایجاد کرده و در برنامه MMB ، آن را Import کنید .
برای Export فایل با فرمت 3SB در برنامه Real-Drow کافی است که عکس خود را که میخواهید به این فرمت ذخیره شود را انتخاب کرده و در کنترل View --> Panes --> Multimedia Extention دکمه Export را زده و بعد از تعیین نام، آن را ذخیره کنید .
اگر میخواهید که دکمه Export روشن شود ، باید یا قفل را ببندید آیکون قفل زیر نوشته ( Lk ) یا اینکه تیک های زیرین Normal Frame را روشن کنید بعد ذخیره کنید .
برای ذخیره فقط به صورت تصویر با فرمت 3SB ، کافی است که قفل را ببندید .
اگر دوست دارید که یک دکمه برای برنامه MMB با این فرمت بسازید ، باید سایر تیک های زیر Normal Frame را روشن کرده و تصویرها را با توجه فریم ها و موقیت ماوس تغییر دهید و ذخیره کنید .

برای دریافت برنامه Real-Drow که محصولی دیگر از شرکت MediaChance است ، میتوانید از لینک زیر استفاده کنید : 

 

Download Real-Draw 5 Now  

حجم دانلود : 34 MB

اگر متوجه شدید که احیانا به دلیل بروز شدن برنامه ، فایل در لینک بالایی موجود نیست به آدرس زیر برید و در این آدرس ، جدیدترین نسخه ی این برنامه را دانلود کنید : 

http://www.mediachance.com/files